Talvine Naissaare Külalistemaja

Hakatuseks tasub läbi tulla Naissaarelt- hooaeg algab mai kuus!

  • meile jõuad tunni ajaga Tallinnast
  • meie külalistemaja on privaatne – siin ei sega sind keegi ja COVID ohtu pole.
  • meie juures magad hästi- ei mingit trammi kolinat 🙂
  • saarel ei aja sind keegi takka – saad olla nii nagu tahad
  • saunata, palju tahad ja unusta argipäev

Saabuvad kevadiselt kaunid ilmad on justkui loodud, et tutvuda Naissaare erinevate paikadega – nii nendega, kus varem käidud kui ka uutega.

Talvine pimedus taandub, loodus ärkab tasapisi ja koos loodusega ärkame ka meie.

Mere keskel on kõik loodusesse puutuv pigem hilisema ärkamisega kui sisemaal, mille kompenseerib värske mereõhk. Minu meelest on esimesed kevadised ringkäigud saarel alati kõige põnevamad – võimalus vaadata kuidas talvine meri on rannikut kujundanud. Leida saare elukate jälgi, mida ei ole veel inimeste jäljed kustutanud või millised taimed seavad end uueks vegetatsiooni perioodiks.

Ja kas Sa teadsid, et meil on lemmikloomad lubatud? Võta aeg iseendale või tee planeeri ettevõtte kevadised ja suvised üritused!

Matk Naissaarel aitab Sul minna eemale linnakärast ning kogeda kauneid loodusvaateid. Sa võid valida kerge jalutuskäigu loodusrajal või osaleda meie temaatilistel safaritel. Loodus ärkab rahulikult, kiirustamata, võttes aega kosumiseks. See on parim aeg ka inimesel rahulikult talvisest pimedusest toibuda.

Ka ööbimine võib olla meeldejääv kogemus – Naissaare Külalistemaja on palju enamat kui lihtsalt magamiskoht! Ainulaadne majutus ei pea maksma palju– hinnad algavad vaid 15€ inimese kohta. Sellist ööbimist juba ei unusta!

Võta endale aega, liigu saarel, ärka loodusega koos!

Hooeag algab mai kuus!

Jaga sõpradele!