Üritused

Korralda meie juures endale sobiv koosolemine!

Suvepäevad!
Kuni 200 inimest koos majutuse ja toitlustusega ei ole probleem- maksimaalselt suudame toitlustada 300 inimest.
Firma suvepäevad meie juures on meeldejäävad ja lõõgastavad. Lisaks oma tavapärastele teenustele saame Teile pakkuda ka muusikalise meelelahutuse ja õhtujuhi!

seminar, saun, puhkus, matkad, ekskursioonid, safarid

Sünnipäevad ja kokkutulekud!

Tahad midagi erilist ja nii, et kui külalised kohal, et siis keelelgi kiiret ei ole. Me saame seda kõike pakkuda, sest ikkagi ju meretagune asi!
Kasutada on nii väliterass kui väiksem õdus ruum. Lisaks saate enda kasutada sauna koos eesruumiga.
Tegevusi jätkub nii külalistemaja ümbruses kui tervel saarel! Vaata ka saarel toimuva Nargenfestivali ajakava!

Pulmad.

Jah nii see tõesti on- võtke oma külalised kaaasa- tehke meeldejääv merereis ja pidage oma tähtis päev meie juures. Oleme korraldanud pulmapidusid. selleks suureks sündmuseks toome kogu vajamineva pidulikud aksessuaarid Teie jaoks kohale. Teeme kõik, et see päev oleks meeldiv nii Teile kui külalistele. Pruudiröövi pärast ei pea muretsema- ole siiski ju saarel!

Seminarid ja koolitused!

Vahest on vaja keskkonda vahetada, et mõtted lendama hakkaksid. Meie saal pakub mitmekesiseid võimalusi- saame ruumi kujundada nii, et oleks mõnus üks töine koosolek maha pidada kui ka koolitus läbiviia!
On olemas ka eraldi väiksem kuni 12 inimesele mõeldud ruum. Kogu paketi juurde kuulub nii kohvi, küpsised kui kosutav lõuna.
Töise koolituse võid planeerida nii ühepäevase kui ka lisada siia vabaaja veetmise võimalused!

Broneeri!

 

Verification

0

Naissaarele rajatakse muuseum-külastuskeskuse Nargen Nord

„Projektiga Nargen Nord astub Naissaar 21. sajandisse, veidi hilinenult, kuid väärikalt. Kui seni oleme oma külalistele õhinapõhiselt tutvustanud üha enam lagunevat militaarpärandit, siis Meremuuseumi suurinvesteering muudab need tänapäevaseks muuseumiks. Hävimisohust päästetakse sõjaajaloo<a class="moretag" href="https://naissaare.ee/naissaarele-rajatakse-muuseum-kulastuskeskuse-nargen-nord/">Read More...</a>
By : Naissaar | mai 8, 2022

Jaga sõpradele!