Millised on hoonete isolatsiooni meetodid?

Iga majaomanik peab hoolitsema selle eest, et tema kodu oleks nõuetekohaselt isoleeritud. See on väga oluline, sest see on ebamugav kasutada maja ilma piisava isolatsiooni. Siiski on oluline, et kui maja on halb, siis võime oodata tohutuid küttearveid. Milliseid meetodeid kasutatakse hoonete isoleerimiseks? Mida saab maja isoleerida? Uuri sellest meie artiklis!

Kaks isolatsiooni meetodit - märg ja kuiv.
Wet-i meetodiga soojendavad majad - äärmiselt laialt levinud lahendus. Üks selle suurimaid eeliseid on see, et see võimaldab teil saada väikese paksuse partitsiooni kaotamata suurepäraseid termilise parameetreid. See seisneb termilise isolatsiooni kihi välisseinte külge kinnitamisel ja seejärel kattes see õhukese kihi krohviga.

Siiski tasub lisada siin, et seda meetodit saab kasutada ainult sobivates ilmastikutingimustes - see ei tohiks olla päikese käes, vihmas või tugev tuul. Lisaks isoleerimiseks hoone märg meetod - punkt ei ole lihtsaim - see on lihtne lubada vigu, remont, mis on keeruline ja kulud.

Kuiv meetod on teine ​​võimalus, et me saame maja isoleerida. Mis eristab seda eelmisest, see on see, mida ta ei nõua kasutamist mis tahes liimide või vees sisaldavate lahenduste kasutamist. Selles meetodis on siiski võimalik kasutada küünte, kruvisid, sulgusid ja plastikust tihvtid. Suur eelis on see, et me saame maja soojustada kuivmeetodiga suvel ja talvel, ei pöörata tähelepanu ilmale tähelepanu. Siiski, kui midagi ei õnnestu, ei muretse midagi selle pärast, mis lõppude pärast ei ole erinevate defektide kõrvaldamine raske ja kallis ülesanne.

Milline soojusisolatsiooni materjal valida?
Oluline on valida isolatsiooni meetod, kuid mitte vähem oluline on soojusisolatsioonimaterjal. Meie riigis valitakse kõige sagedamini polüstüreenvaht ja mineraalvill, kuid teavad, et võimalused on palju muud. Nende kahe materjali suur eelis on nende rahuldav vastupidavus - kuni 25-aastane! Polüstüreeni ja mineraalvilla eeliste hulka tuleb märkida madala hinnaga ja hea isoleerivate parameetritega. Mis puudutab muid võimalusi, on need plaadid polüuretaanvahu või airgeliga. Niisiis, nagu me näeme, on palju võimalusi! Seega, enne lõpliku otsuse tegemist, on see väärt päris mõte, et tulevikus saate nautida oma kodu head isolatsiooni. Visas speles 11 lv casino regulari sertifice neatkarigas komisijas, un lietotajiem tiek garanteti godigi maksajumi.